Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Rosochata – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość na sprzedaż w Gminie Kunice. Klimatyczny budynek mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi na działce o powierzchni 11 ar. Dom około 200 metrów kwadratowych składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł125 m² 9 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Dom wolnostojący | 105 m | działka 1016 m | rosochata Na sprzedaż wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej miejscowości Rosochata - idealny dla rodziny szukającej spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Rudno

Rudno(Rosochata + 24 km)

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom wolnostojący/bliskość lasów promocja do końca kwietnia obniżona cena! Do

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Środa Śląska

Środa Śląska(Rosochata + 21 km)

889 800 zł131 m² 6 792,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

131 m | 2024 r. | 690 m działki | Smart Home | 0% prowizji Szczepanów dom, który robi wrażenie zanim przekroczysz próg. To nie jest przypadkowy stan deweloperski. To solidnie wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Złotoryjska

Legnica(Rosochata + 11 km)

925 000 zł118 m² 7 838,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Kategoria: dom/loft w zabudowie szeregowej na s przedaż Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 118 m 2 Powierzchnia działki: 160m 2 Lokalizacja: legnica, okolica ulicy Złotoryjskiej największe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Leszczynowa

Raszówka(Rosochata + 15 km)

1 699 000 zł470 m² 3 614,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Opiekun oferty:Konrad rakowieckitel.:   Przedstawiam Państwu niepowtarzalny dom o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położony w malowniczej, zielonej Raszówce z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubin

Przylesie,Lubin(Rosochata + 23 km)

729 000 zł307 m² 2 374,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:432 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze-klucze w biurze. Dom na sprzedaż - Osiedle Przylesie, lubin Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Legnica

Czarny Dwór,Legnica(Rosochata + 11 km)

1 500 000 zł4 231 m² 354,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:56

 

Powierzchnia działki:4 231 m²

Promocja! sprzedaż Nr oferty: sbdoc7185 Kategoria: inwestycja deweloperska Lokalizacja: legnica okolice centrum Powierzchnia działki: 4231 m2 Powierzchnia użytkowa: 3 500m2 Pięter: 7 Kondygnacji: 8.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Prostynia

Prostynia(Rosochata + 14 km)

1 550 000 zł181,50 m² 8 539,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej 181,5m2, użytkowej 150,8m2, posadowiony na działce o powierzchni 1747m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Spalona(Rosochata + 5 km)

1 849 000 zł128 m² 14 445,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 108 m2, położony na działce o powierzchni 16 a, w bardzo dobrze skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Księcia Bolka I,Jawor(Rosochata + 19 km)

790 000 zł120,60 m² 6 550,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż segment domu w Jaworze - osiedle Zacisze, ul. Stanisława Wyspiańskiego Prezentujemy ofertę sprzedaży segmentu domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 120.6 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubin

Lubin(Rosochata + 23 km)

1 519 000 zł188,90 m² 8 041,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący - Lubin Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony na nowo powstającym osiedlu w Lubinie. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rosochata

Rosochata,dolnośląskie

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Rosochata. Dom powierzchni całkowitej 110 m2 usytuowany jest na działce o pow.550 m2. W skład domu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij